KIL TEKNİĞİ İL KAŞ KONTÜRÜ NEDİR: Kıl tekniği ile kaş yapımı, tek kullanımlık hijyenik iğnelerle var olan kaşların arasına ince kıl çizimleri yaparak organik boyaların yerleştirilmesidir.  

KIL TEKNİĞİ İL KAŞ KONTÜRÜ DÖVMEDEN FARKI NEDİR?: Dövmeden farklı olarak cildin bir kat altına uygulama yapılır. Ömürlük değildir, doldurma tekniği ile yapılmaz. İnce kıl çizimleri yapılarak istenen şekli biçimlendirilir. Kıl tekniğiyle kaş yapılacak bölge temizlenir ve dezenfekte edilir. Ardından kişinin isteği ve uzman öngörüsüyle birlikte ön çizim yapılmalıdır. Yapılan ön çizimi kişi beğendiği takdirde cihazla uygulamaya geçilir. Acısız bir işlem olmakla birlikte uygulama esnasında lokal anestezi ürünleri kullanılmaktadır. Ön çizim yaptığımız için sonuç sürpriz olmaz. 

KIL TEKNİĞİ İL KAŞ KONTÜRÜ AVANTAJLARI NEDİR?: Kıl tekniğiyle kaş kontürü, şehir hayatında zamandan kazanmak isteyen kadınlara, akmayan kaş hattına sahip olmak isteyenlere, kaşında şekil bozukluğu ve seyreklik olanlara, kemoterapi tedavisi sonucunda kaşında dökülme yaşayanlara uygulama yapılabilir. Renk seçimi yapılırken, kişinin kıl rengi, ten rengi ve saç rengi göz önünde bulundurulur, uygun renk seçilir. 

KIL TEKNİĞİ İL KAŞ KONTÜRÜ RENK NASIL VERİLİR?:Uygulama yapılacak olan bölgeye yakın bir noktaya renk sürülür. Tende nasıl durduğuna bakılır ve uygun renk belirlenmiş olur.

KIL TEKNİĞİ İL KAŞ KONTÜRÜNÜN KALICILIĞI NE KADARDIR?: Kıl Tekniği kaş yapımını kalıcılığı cildin doğal yenilemesiyle alakalıdır. Kişinin cilt tipide bundan çok büyük bir etkendir. Eğer kişi çok yağlı bir cilde sahipse kıl tekniği ile yapılan kaşın kullanım ömrü biraz daha kısa olabilir. Ama ortalama 2 yıl ciltte kalır. 2 yıl sonra boya ciltten tamamen atılır. Buda makyajı, değişen moda anlayışına göre yenilete şansı sunar. 

UYGULAMA ESANSINDA ACI HİSSEDİLİRMİ?: Lokal anestezik uyuşturucu krem ile ağrı hissiniz yok denecek kadar az seviyeye indirilir. İstenilen durumlarda iğne ile uyuşturucu etkisi arttırılabilir.

KİMLER İÇİN UYGUN OLABİLİR KİMLER YAPTIRABİLİR?Kaşların seyreklğinden şikayetçi olanlar . Doğal ve kıl görünümlü kaşlara sahip olmak isteyenler. Bozuk kaş şeklini güzelleştirmek isteyenler. Kısmen eksik olan kaşları gürleştirmek isteyenler. Kema terapi sonrası kaş dökülmesi yaşayanlar. Aynı sorunları yaşayan erkeklerin de  tercih edebileceği bir yöntemdir. 

İlgili Aramalar: kaş kontürü, kalıcı makyaj, kıl tekniği, kıl tekniği kaş kontürü, kaş kontürü ankara, ankara kaş kontürü, kaş kontürü fiyatları, kaş yapımı, kaş dökülmesi, kaş fiyatları, kaş yaptırmak, kaş seyrekliği, 

 

İLETİŞİM

Telefon :+ 90 312 666 70 67
Gsm    : + 90 533 927 37 47

Mail      : info@pinaraksut.com

Adres   : İzmir Caddesi Fevzi Çakmak 1 Sokak  No: 14/08 

              06420 Yenişehir - Çankaya / ANKARA                

 

NEREDEYİZ ?

 Xavier Woods Jersey